Proč ne každý používá pneumatiky do každého počasí?

zimní pneumatiky

Celoroční pneumatiky do každého počasí namísto výměny mezi celoročními a zimními pneumatikami pro pokrytí roku může znít jako nejlepší věc od krájeného chleba a možná se divíte, proč tyto pneumatiky nepoužívá každý.

Pneumatiky do každého počasí jsou v podstatě hybridy mezi celoročním a zimním vázáním, které lze používat po celý rok. Nejsou však nutné pro řidiče, kteří žijí v oblastech, kde není zimní počasí ani chladné podmínky.

Během zimy je nejbezpečnější mít k dispozici speciální zimní pneumatiky, zvláště pokud máte opravdu dlouhé a drsné zimy. Pokud chcete v zimě nejlepší kombinaci nejlepší bezpečnosti a výkonu, bude vám lépe se speciálními zimními pneumatikami. Poté si můžete vybrat mezi pneumatikami s hroty a bez pneumatik, abyste našli ty nejlepší možné pneumatiky pro povětrnostní podmínky, kterým budete čelit. Díky hrotovým pneumatikám máte také nejlepší možnou přilnavost na ledu. Proto, pokud máte dlouhé zimy, je nejlepší mít dvě sady pneumatik, ale často můžete zvládnout sadu pneumatik do každého počasí, pokud vaše zimy nejsou tak drsné a máte velmi proměnlivé počasí.

Další informace o pneumatikách do každého počasí naleznete na adrese: https://www.nokiantyres.cz/

Scroll to Top